Sekret Królestwa

Przesłania Mistrzów. Jeszua

„Istnieje coś takiego jak sens życia, a zrozumienie sensu życia jest rozumieniem Boga i poznaniem siebie. Niewielu zrozumiało ten sekret, ponieważ jest on czymś, co burzy ludzki sposób myślenia i dosłownie OŚWIECA UMYSŁ… oświeca! Ten sekret jest w Prawdzie bardzo prosty – JESTEŚ WSZYSTKIM. Wszystkim, to znaczy każda osoba jest Tobą. Każda sytuacja przyszła, przeszła, to jesteś cały czas Ty. Ty, prowadzący własne wewnętrzne dialogi z samym sobą.” (….)

„Innymi słowy, ludzie nie chcą mieć prostych dróg. Oni chcą mieć dziurawe drogi, na które mogliby przeklinać. Dlaczego? Żeby siebie obudzić. To nie ma nic wspólnego z drogowcami, którzy robią może je koślawo ani z politykami. Każdy, kto jedzie tą dziurawą drogą chce przebudzić sam siebie – przebaczyć sam sobie. Każdy. Dlatego proszę Cię, widząc taki świat pełen ułomności – nie narzekaj, bo nie ma na co!”

„I ponownie: Łaska, Łaska, Łaska… Pokój, Pokój, Pokój. Pokój w Twoim sercu – SERCU, KTÓRE WIE, które rozpoznaje wszystko, co jest tutaj mówione, które doskonale zdaje sobie z tego sprawę i ponownie, nie trzeba go do niczego przekonywać. Dlatego na Twojej tak zwanej drodze duchowej intelektualne rozważania coraz bardziej tracą na znaczeniu, bo Ty to wszystko wiesz – to znaczy prawdę z tak zwanej duchowości masz zapisaną nie tyle w swoich genach, co w Twojej duszy jest ona zapisana – PRAWDA.”