Chrystus w Tobie > Drogi do Boga > Droga Mistrzostwa > Nauki Umysłu Chrystusa – Droga Mistrzostwa

Nauki Umysłu Chrystusa – Droga Mistrzostwa

Zapraszam na stronę Christmind.info, gdzie dostępne są wszystkie książki Drogi Mistrzostwa umieszczone w ramach Biblioteki Nauk Umysłu Chrystusa.

Celem Biblioteki jest udostępnienie tych materiałów tak, by każdy mógł mieć łatwy do nich dostęp. Biblioteka łączy w jednym miejscu różne teksty pochodzące z jednego Źródła. Mechanizm Wyszukiwania, jaki jest do dyspozycji, wspiera odkrywanie ważnych treści, a Zakładki i Notatki pozwalają łatwo wracać to tych treści i udostępniać je innym. Mechanizm cytatów pozwala na wybór losowego cytatu z Drogi Mistrzostwa, który może być następnie wysłany mailem lub osadzony na stronie FB. Wszystkie lekcje trylogii Droga Serca, Droga Przemiany i Droga Poznania, można również odsłuchiwać.

Rick Mercer, twórca platformy internetowej Biblioteki Nauk Umysłu Chrystusa  poczuł w 2012 roku, że chce udostępnić treści, które wywarły wpływ na jego życie. Jak sam mówi:

Słyszę we wszystkich tych tekstach ten sam głos, który mówi to samo, choć trochę w inny sposób. Jest w nich głęboka mądrość, która w oczywisty sposób nie jest z tego świata.

Możecie przeczytać więcej o przygodzie spotkania Ricka Mercera i naszej wspólnej pracy nad projektem udostępnienia wszystkich książek Drogi Mistrzostwa do czytania w internecie – Droga Mistrzostwa dostępna dla wszystkich

Niech Nauki Umysłu Chrystusa rozprzestrzeniają się przemieniając całą naszą planetę.