O nas

Kasia

W Polu Czasu jestem mamą, żoną, a od niedawna już babcią? Pracuję, żyję, nawiązuję relacje i związki, spotykam się z przyjaciółmi, pasjonuję się nauką, wielbię ludzi.

W Polu Umysłu jestem duchem, wolną suwerenną istotą, która Żyje, Miłuje i Świeci.

Oba te Pola połączyły mnie w Całość. W tej pozornej dwoistości Pól jestem jednym z Bogiem.

W Polu Czasu moja pasja Służby misji Jeszuy, misji przywrócenia prawidłowej umysłowości Stworzonemu Synowi Boga, który w śnie podróży w Polu Czasu zapomniał siebie – połączyła mnie z Markiem. 

I tak oboje – Marek i Kasia – służymy sobą, dzieląc się z Wami Ukochani Przyjaciele tym miejscem, w którym pragniemy złączyć i oddać w Wasze ręce tak wiele słów, przekazów, wykładów, książek i świętych pism jak tylko potrafimy znaleźć. A wszystkie one pochodzą od naszego Ukochanego Brata i Przyjaciela Jeszuy.

Naszym pragnieniem jest współtworzyć Bractwo, Chrystusowe Bractwo, wypełnione przyjaciółmi  zebranymi w Polu Czasu w jednej z najpiękniejszych służb tego i każdego świata – służbie Ojcu.

Marek

W Polu Czasu jestem mężem, tatą, i dziadkiem pięknej, kochanej dziewczynki i pięknego kochanego chłopczyka. 🙂

W polu Światła i Miłości jestem Dzieckiem Bożym, jednym z wszystkimi innymi Dziećmi i z Bogiem.

Opowieść mego życia to historia bycia prowadzonym z ciemności do Światła. Niczym w tym aspekcie się nie różni więc od historii, każdego człowieka. Jesteśmy łagodnie prowadzeni przez Boga i mamy absolutną wolność, żeby Prowadzenie przyjąć, albo się mu opierać. Ta gra i napięcie pomiędzy poddawaniem się Prowadzeniu a wzbranianiu się przed nim, to tło mego życia.  To opowieść pełna zaskakujących zwrotów wydarzeń, wyzwań, cierpienia i zdrowienia, upadków i wzlotów, i dojrzewania do podjęcia tej jednej decyzji, dla której tutaj przybyłem: Niech się stanie według Słowa Twego

Im więcej poddania się i zaufania Prowadzeniu, tym więcej pokoju serca, dziecięcej radości robienia różnych rzeczy, do których jestem posyłany czy przyciągany.

Spotkanie z Kasią, to jedno z tych wydarzeń inspirowanych Duchem. Nasze indywidualne ścieżki własnych historii zbiegają się na drodze Sługi, na drodze słuchania i działania. Służba staje się doświadczeniem, które zaciera granice pomiędzy tym, co zwykłe i niezwykłe, prywatne i publiczne, zawodowe i rodzinne, sakralne i świeckie. Bóg ze Swoją Miłością przejawia się wszędzie i zawsze. Używa wiele sposobów dotarcia do Swoich Dzieci i nie ogranicza Siebie w dawaniu Wody Żywej, Słowa Życia. 

W tym wspólnym projekcie pragniemy się dzielić z Wami Wodą Żywą, Słowami Jeszuy, które wypowiedział i nadal wypowiada w tak wielu kontekstach, przez tak wielu posłańców, na tak wiele sposobów.  Podejmujemy to zadanie w jednej z najpiękniejszych służb tego i każdego świata – służbie Ojcu.