Chrystus w Tobie > Drogi do Boga > Droga do Boga > Przesłania Mistrzyń

Przesłania Mistrzyń

Książka, która uzdrawia, która napełnia nadzieją, która może również wstrząsnąć skostniałymi schematami myślenia, ale która nieuchronnie prowadzi do Źródła Pokoju i Miłości. Maria każdym swym przesłaniem tchnie matczyną bezwarunkową Miłością i łagodnością. Maria Magdalena swą mądrością i mocą pobudza i podnosi. To nie jest lektura, którą się czyta, jak beletrystykę. To jest książka, z którą można obcować całymi tygodniami, miesiącami. Można do niej wracać na dłużej lub na chwilę, lub czasami wystarczy przelotne spojrzenie, które jest zarazem przypomnieniem, że jestem w Domu i pod Opieką.

Książka(…) jest transkrypcją przekazów Wniebowstąpionych Mistrzyń, Marii oraz Marii Magdaleny, powstałą z inspiracji Ducha, z natchnienia Jednej Jaźni. 

Otrzymujesz w tym miejscu od Życia wielki dar, jakim jest możliwość zatopienia się w tych kojących słowach oraz przekazach Mistrzyń – nauki te koją nerwy, zatrzymują ludzki umysł, uspakajają emocje, a do Twojego Życia wprowadzają ład, harmonię, piękno oraz tak często umykający nam w codziennej gonitwie wymiar duchowy, wymiar mistyczny. 

Nie jest to książka do jednorazowego przeczytania. Trzymasz w ręku lekturę, do której należy sięgać często, ale równie często należy ją odkładać. Niech uzdrawiającą energia przekazów pracuje wewnątrz Ciebie, niech Światło oraz Łaska zawarta w tych słowach spływa na Ciebie, napełnia Cię Nadzieją, Pokojem, Spełnieniem oraz Ukojeniem Wewnętrznym. 

Pomimo tego, iż przekazy korzystają z terminologii mogącej kojarzyć się z chrześcijaństwem, nie należy ich szufladkować do jakiejkolwiek religii. Wniebowstąpieni Mistrzowie oraz Mistrzynie mówią wyłącznie o kulcie Ducha, o religii Miłości – jedynej religii, jaka istnieje. Religia ta nie ma nic wspólnego z organizacjami, z grupami czy sektami. Jest to uniwersalna, transcendentna Prawda, z której wszystkie te przekazy pochodzą oraz na którą wskazują bezbłędnie.

Tôma, Wstęp (fragment)

Cytaty