Chrystus w Tobie > Przestrzenie Boga > Sztuka > Anioły Małgosi

Anioły Małgosi

Małgosia Szewczyk w swojej drodze ku Chrystusowi, drodze do Boga, miała okres malowania sercem. Ten spontaniczny proces zaczął się od niespodziewanej prośby nieznanej jej kobiety, którą spotkała na kursie run.

W owym czasie Małgosi pojawiały się złote symbole przypominające pismo runiczne. Wybrała się więc na kurs run myśląc, że znajdzie tam wyjaśnienie. Kurs dał jej niewiele, lecz pod koniec podeszła do niej jedna z uczestniczek kursu i poprosiła Małgosię o namalowanie dla niej anioła. Małgosia jeszcze wówczas nie malowała, była więc prośbą zdziwiona i wyjaśniła to proszącej jej kobiecie. Prośba kobiety wydawała się płynąć gdzieś ze zranionego serca tej osoby i była tak usilna, że Małgosia widząc łzy w jej oczach obiecała w końcu, że to dla niej zrobi.

Po powrocie z warsztatów rozpoczęło się dla Małgosi intensywne doświadczenie spontanicznego malowania, wyrażania obrazem tego, co pojawiało się w jej duszy, co widziała w wizjach okiem duszy. Malowała przede wszystkim Anioły, wiele pięknych Aniołów. Jeden z nich, po paru miesiącach, stał się darem dla tej osoby, która swą prośbą niejako spełniła posłannictwo otwarcia tego twórczego doświadczenia w życiu Małgosi.

Obecnie Małgosia już nie maluje. Ten etap i proces zaczął się spontanicznie i sam się skończył. Wiele prac pozostało. Odbył się nawet wernisaż jej malarstwa (zobacz wspomnienie poniżej). Ale to już jest przeszłością. Kruche symbole Światła i Miłości zostały, a Życie płynie dalej tworząc i rzeźbiąc w pięknej materii Ducha. Jednym z kolejnych owoców tego jest tomik wierszy-przesłań, jakie Małgosia otrzymuje od 2010 roku. Premiera książki Tchnienie Jam Jest już niebawem, 15 września 2020

Anioły Małgosi – wernisaż wirtualny….

Wernisaż wystawy „Anielskie inspiracje” w Klubie Jedynka – wspomnienie

Anielskie inspiracje

Zasłuchany wszechświat

Tekst melodii Zasłuchany Wszechświat pochodzi z przesłania-wiersza, jaki otrzymała Małgorzata Szewczyk w dniu 16.07.2020r.

Melodia natchniona drogą intuicyjnego połączenia z Jednią. Tekst